Kargo - Teslimat

Ürünlerimiz uzman reyon görevlilerimiz tarafından, ürün cinsine göre değişen paketleme sistemleri ile hazırlanmaktadır. Cam kavanozdaki ve pet ambalajlardaki ürünlerimiz, airbed denilen balonlu hava yastıklarının içerisine yerleştirilerek, ürünler zarar görmeden paketlenmektedir.

Süt ürünleri gibi soğuk zincir bozulmadan teslim edilmesi gereken ürünlerimiz ise; 48 saat erimeden durabilen buz aküleri ile birlikte, ısıyı sabit tutabilen dışı folyo içi straforlu poşetlerin içerisine konularak özel şekilde paketlenmektedir. Ürün cinsine uygun paketleme yapıldıktan sonra, tüm ürünlerimiz dayanıklı karton koliler ile kargo edilmektedir.

Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri saat 15.00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargo edilmektedir. Cuma ve Cumartesi günü verilen siparişlerde ise yalnızca soğuk zincire ihtiyaç duymayan siparişler aynı gün kargo edilmektedir. Geri kalan ürünlerin (örneğin süt ve peynir ürünleri) soğuk tedarik zincirinde hafta sonu zarar görmemesi için sonraki Pazartesi günü kargo edilmektedir. Pazar günleri kargo teslimatı yapılamadığı için Pazar günleri verilen siparişler de Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.